Koszt i zapisy

Cena obejmuje

 • przelot liniami czarterowi  Warszawa/Katowice – Funchal- Warszawa/Katowice
 • transfery z lotniska – transport na wyspie /prywatny bus z klimatyzacją/
 • noclegi w *** hotelu – dwuosobowe pokoje z łazienkami,  egzotyczna roślinność, zewnętrzne i wewnętrzne baseny /pokoje jednoosobowe za dopłatą – należy zgłosić w formularzu – specjalne potrzeby/
 • królewskie śniadania do wyboru z karty lub  w bufecie, obiadokolacje po powrocie z całodziennych wypraw
 • wsparcie i przewodnictwo organizatorów /Ada Stolarczyk, Monika Sobańska, /, opieka miejscowej przewodniczki górskiej/ Renata – mieszkanka wyspy/
 • zwiedzanie wyspy według programu, wspólne aktywności żywiołowe i zabawa, rozgrzewki przez trasami, imprezy.
 • wyprawy całodniowe, w tym: trekkingi górskie, wyprawa łodzią wokół wyspy, katamaranem w poszukiwaniu delfinów i wielorybów, najwyższe klify, kąpiel w naturalnych basenach w oceanie, zwiedzanie Funchal i Camara de Lobos, kolejki górskie do plaż
 • udział w aktywnościach grupowych prowadzonych przez organizatorki: praca z żywiołami, energizery, gry, imprezy, kręgi, kontemplacje natury, tańce, niespodzianki i atrakcje:)
 • wizyty w miejscach nieodwiedzanych przez turystów
 • wstępy do obiektów rekreacyjnych, turystycznych, kulturalnych na wyspie
 • ubezpieczenie NW, OC, KL, Bagaż – w razie potrzeby dostęp do  kliniki o wysokim standardzie

Zgłoszenia

Zgłoszenia na wyprawę przyjmujemy do wyczerpania miejsc, ale jeśli jesteś zdecydowana/y nie zwlekaj, bo miejsca szybko się rezerwują. Planujemy wyruszyć z 12 osobami,  w ekipie damsko- męskiej. Można zgłaszać się w parach jak i w pojedynkę – gwarantujemy, że wyjedziesz w gronie przyjaciół. Zapraszamy także dzieci, jednakże od 15-go roku życia.

Inwestycja

5 870 pln.  Numer konta otrzymasz w mailu wraz z umową uczestnictwa.

Jak się zgłosić?

Osoby zainteresowane wyprawą proszone są o:
1. wypełnienie formularza zgłoszeniowego online KLIKNIJ TUTAJ
2. podpisanie i odesłanie skanu umowy uczestnictwa mailowo. Umowę przesyłamy na adres mailowy uczestniczki/uczestnika po otrzymaniu zgłoszenia formularzem online.
3. Gwarancją rezerwacji miejsca jest uiszczenie zaliczki 2000 zł. Resztę opłaty należy uiścić najpóźniej do końca kwietnia 2016. Można opłacić koszt w całości.

Pytania organizacyjne i kontakt

Piszcie, mailujcie, dzwońcie: wyprawanamadere@gmail.com, Monika Sobańska 602314431, Ada Stolarczyk 660794128, Agnieszka Pietrzak 605090042.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Jest także możliwa rozmowa na skypie: monika.sobanskaa, zapraszamy na spotkania z organizatorami – w Sosnowcu – Stowarzyszenie Aktywne Kobiety / Monika/ oraz w Krakowie – Wysokie Wibracje/ Ada/

Formalności

Przed wyjazdem z uczestnikami wyprawy zostaną zawarte standardowe umowy określające warunki uczestnictwa. Umowy są przesyłane mailem po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego online. Podpisane umowy wymieniamy skanem w formacie pdf. Prosimy nie przesyłać umowy zdjęciem zrobionych telefonem.

 

Advertisements